14:09, 12 Грудня 2021

У Камінь-Каширському районі інспектували роботу пунктів щеплень у вихідні

Сьогодні, 12 грудня, голова райдержадміністрації Ольга Ващук та її заступники вкотре відвідали місця проведення щеплень, облаштованих на територіях Камінь-Каширської, Любешівської та Маневицької громад.

Про це повідомляють на веб-сайті Камінь-Каширської РДА.

В зонах очікування на вакцинацію люди дотримуються маскового режиму та соціальної дистанції. У приміщеннях, де здійснюють імунізацію проти COVID-19, розміщені ілюстративні матеріали з інформацією про коронавірусну хворобу, важливість вакцинації, а також нагадування про заходи особистої гігієни.

В цілому в районі немає проблем із доступністю отримання послуги. Центри та пункти щеплень працюють згідно з вимогами Міністерства охорони здоров’я України. За потреби, перед вакцинацією є доступними консультації медиків. Відтак, злагоджена робота на всіх етапах здійснення імунізації та свідоме ставлення населення до свого здоров’я – це пріоритет на сьогодні.

«Приємно бачити, що люди роблять відповідальний та вмотивований вибір – вакцинуватися. Щодня їхня кількість зростає. Ми прагнемо сформувати колективний імунітет, який дозволить подолати пандемію та якнайшвидше повернути звичний ритм життя. Імунізація є питанням національної безпеки, оскільки здоров’я усіх разом і кожного зокрема, залежить від рівня охоплення щепленнями. Тож вакцинуйтеся, збережіть найцінніше!», – закликає голова райдержадміністрації Ольга Ващук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: