19:04, 29 Січня 2022

У Камені-Каширському перевірили центр вакцинації

Динаміка захворюваності на COVID-19 у районі продовжує зростати. Фахівці стверджують, що подолати стрімке поширення небезпечної хвороби вдасться лише за наявності колективного імунітету, який можливо досягти завдяки вакцинації.

Про це повідомляють на веб-сайті Камінь-Каширської РДА.

Нагадаємо, в усіх громадах краю облаштували місця імунізації населення. Центри та пункти щеплень працюють щоденно. Окрім того, налагодили графіки роботи мобільних бригад.

Сьогодні, 29 січня, голова райдержадміністрації Ольга Ващук відвідала центр вакцинації населення, що розташований в головній адмінбудівлі району, аби перевірити доступність та зручність отримання відповідної послуги.

«Тим, хто ще вагається, потрібно зрозуміти, що вакцинація – це єдиний метод боротьби з коронавірусною хворобою. Імунітет, який формується після щеплення, дає надійніший захист. Як свідчить статистика, вакциновані мають менші ризики інфікуватись, але якщо таке й трапляється, то переносять хворобу набагато легше та без ускладнень. Разом з тим, постійне дотримання протиепідемічних заходів, зокрема маскового режиму та соціального дистанціювання, залишаються важливими для всіх», – каже очільниця виконавчої гілки влади в районі Ольга Ващук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: