10:35, 24 Березня 2020

У гуртожитках СНУ вживають заходи для запобігання поширенню коронавірусу

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, незважаючи на запровадження карантину, не виселяв студентів, які проживають в гуртожитках.

Про це повідомляють на веб-сайті університету.

18 березня Університет від Міністерства освіти і науки України отримав лист, у якому було наголошено на тому, що в період карантину неприпустимо змушувати здобувачів освіти залишати гуртожитки. Того самого дня під час засідання уряду відповідну позицію озвучив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Керівники закладів зобов’язані на час карантину забезпечити нормальну роботу гуртожитків, інформувати  студентів та персонал про заходи безпеки у зв’язку з поширенням COVID-19, а також забезпечити в гуртожитках місця для ізоляції студентів з симптомами гострих респіраторних захворювань», – відзначив заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний.

Керівництво Університету взяло до уваги рекомендації профільного міністерства: у гуртожитках вишу посилено пропускний режим, перманентно проводяться всі рекомендовані санітарні заходи, студентів інформують про потребу дотримуватися під час карантину порад лікарів.

«Станом на 23 березня в гуртожитках Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки проживає 124 студенти, із них: 19 – іноземці, 1 – переселенець із тимчасово окупованих територій, 1 – дитина-сирота. Усі почувають себе добре. Для нас здоров’я і безпека наших студентів завжди в пріоритеті. Ми просимо всіх дбати про своє здоров’я та дотримуватися правил гігієни. Виконуємо всі необхідні санітарні норми та інші рекомендації, які стосуються періоду карантину. Систематично обробляються приміщення, коридори, ручки дверей дезінфікуючими засобами.

Чергові у гуртожитках працюють у масках, а також використовують антисептик. У гуртожитках забезпечено місця для ізоляції студентів з можливими симптомами гострих респіраторних захворювань. На сьогодні вони порожні, сподіваємось, такими й залишаться. Про примусове виселення здобувачів освіти не йдеться»,  – прокоментувала директорка студентського містечка Університету Світлана Шевчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: