23:12, 21 Червня 2022

У громаді поблизу Луцька відбудеться навчання з поводження у надзвичайних ситуаціях

Не простий час диктує потребу в знаннях, які не лише є важливими, а й можуть врятувати життя. Оскільки у багатьох громадах Волині навчання поведінки в надзвичайних ситуацій відбувається відносно рідко, то ця інформація може вас зацікавити.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

Як надати домедичну допомогу під час зупинки дихання, кровотечі, перелому, опіку, втрати свідомості? Що обов’язково має бути в тривожній валізі та індивідуальній аптечці? Як опанувати себе під час виникнення надзвичайної ситуації та зберегти самоконтроль? Які рятувальні дії під час пожежі?

Про все це дізнаються учасники тренінгу «Виникнення надзвичайних ситуацій: як зберегти життя собі та близьким», що буде організовано у Боратинській громаді.

Зокрема, навчання відбудуться:

25 червня, 10:00 Боратин (клуб, с. Боратин, вул. Центральна, 105)

25 червня, 14:30 Лаврів (будинок культури, с. Лаврів, вул. Центральна, 25)

26 червня, 14:00 Городище (будинок культури, с. Городище, вул. Миру, 85)

«До участі в заходах запрошуються всі зацікавлені мешканці Боратинської громади. Не проґавте шанс отримати життєво цінні знання!», – зазначають організатори.

Довідково

Навчання організовує Волинський Інститут Права в рамках проєкту «Соціальна інтеграція ВПО через розвиток громад у партнерських громадах проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Волинській області», що став можливий завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: