09:12, 09 Лютого 2022

У громаді на Волині здійснили перевірку торговельних закладів

8 лютого робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Ратнівської селищної ради під керівництвом заступника Ратнівського селищного голови Сергія Ковча провела інформаційно-роз’яснювальну роботу в місцях здійснення підприємницької діяльності в селах Жиричі, Прохід, Конище та селищі Ратне з метою попередження порушень законодавства у сфері здійснення господарської діяльності, праці та зайнятості населення.

Про це повідомляють на веб-сайті Ратнівської громади.

Всі виявлені та зафіксовані порушення потрібно привести у відповідність чинному законодавству у двотижневий термін. В іншому випадку робоча група направить необхідні матеріали з вимогою проведення перевірки цих суб’єктів господарювання до інспекційних та правоохоронних органів.

Звертаються до осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без державної реєстрації в найкоротший термін узаконити свою господарську діяльність, адже провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання,  – тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої ст. 164 КУпАП.

«В черговий раз просимо роботодавців громади, з повагою ставитися до своїх працівників, забезпечити їх права, соціальні гарантії та свободи закріплені Конституцією України та іншими законодавчими актами.

Щиро дякуємо кожному суб’єкту господарської діяльності, які дотримуються всіх норм чинного законодавства у сфері господарської діяльності, праці та зайнятості населення, вчасно та в повному обсязі сплачують податки та збори», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: