19:50, 02 Квітня 2024

У громаді на Волині вручили державні нагороди військовим та родинам полеглих Героїв

29 березня в Зимнівській селищній раді відбулося вручення державних нагород військовослужбовцям громади, а також рідним полеглих бійців.

Про це у «Фейсбук» повідомляє Волинський обласний ТЦК та СП.

Начальник Володимир-Волинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Валентин Корнієнко зазначив, що вчергове виконує почесну та водночас сумну місію із вручення державних нагород військовослужбовцям, адже серед них є і посмертні.

«Нагороди Героїв, які віддали за нашу незалежність та свободу найцінніше – свої життя, передаю у руки членів родин полеглих захисників, де вони зберігатимуться як пам’ять про подвиг їхніх найрідніших. Також маю за честь вручити нагороду хлопцю, який вже звільнився, гідно виконавши свій громадянський та військовий обов’язок», – зазначив Валентин Корнієнко перед тим, як вручити нагороди.

Відповідно до указу Президента України від 17.11.2023 р. № 755 орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагородили старшого сержанта Юрія Амірханяна (посмертно). Нагороду отримала дружина військовослужбовця Олена Павлівна.

Відповідно до наказу Міністра оборони України від 27.11.2021 р. № 601 медаллю “15 років сумлінної служби” нагородили головного сержанта Івана Ракуленка. Нагороду отримала дружина військовослужбовця Анна Миколаївна.

Відповідно до наказу Головнокомандувача Збройних Сил України від 09.06.2023 № 1252 почесним нагрудним знаком “Золотий хрест” нагородили рядового Віталія Волошина.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: