22:58, 14 Січня 2023

У громаді на Волині проінспектували облаштування укриттів у закладах освіти

Ратнівський селищний голова Віталій Бірук, секретар селищної ради Людмила Гаврилюк, начальник управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради Віра Чернуха, заступник начальника управління – начальник відділу освіти гуманітарної політики Ратнівської селищної ради Тетяна Данилюк, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій Ковельського районного управління ДСНС України у Волинській області Олександр Пінкевич здійснили поїздку в заклади освіти громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Ратнівської громади.

У Здомишельському ліцеї Ратнівської селищної ради оглянули найпростіше укриття, приміщення котельні та взяли участь в засіданні педагогічної ради, на якому обговорювали питання про перехід закладу освіти на змішану форму навчання. Зусиллями працівників освітнього закладу та батьків учнів облаштували найпростіше укриття, яке використовуватимуть для убезпечення всіх учасників освітнього процесу під час сигналу «Повітряна тривога». У ході розмови Віталій Іванович наголосив, що питання відновлення освітнього процесу у змішаній формі у закладах освіти громади одне з пріоритетних. Для цього стараються використати будь-яку можливість. Селищний голова дав вичерпні відповіді на питання, які хвилювали педагогів.

Побували і у Конищенській гімназії Ратнівської селищної ради, в якій ознайомились з ходом робіт з облаштування найпростішого укриття та роботою котелень. Визначили першочергові напрямки роботи для якнайшвидшого переходу закладу освіти до змішаної форми навчання.

Роботи з облаштування укриттів задля переходу закладів освіти громади на змішану форму навчання тривають.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: