23:14, 27 Жовтня 2022

У громаді на Волині отримали допомогу від української діаспори США

Нещодавно до Маневицької селищної ради прибула гуманітарна допомога з Сполучених Штатів Америки. Вантаж привіз волонтер, вихідець із громади Іван Тимофійович Мельник, який проживає в США. У вантажі — медичні препарати, засоби гігієни, пожежно-технічне оснащення, комплекти пожежного устаткування, спорядження рятувальників (захисний одяг, взуття, засоби для надання домедичної допомоги).

Про це повідомляють на веб-сайті Маневицької селищної ради.

Частину гуманітарного вантажу направили до медичних закладів. Ліки вже надійшли до КНП «Маневицька багатопрофільна лікарня», КП «Маневицький ЦПМСД», Волинської обласної клінічної лікарні, військових госпіталів, відділення соціальної допомоги вдома Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Маневицької селищної ради.

Сьогодні пожежне оснащення отримали рятувальники 13 ДПРЧ 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Волинській області, працівники місцевої пожежної охорони старостинських округів Маневицької селищної ради.

Також частину допомоги волонтери направили до жителів східних областей України.

«Велику подяку керівництво громади висловлює українській діаспорі в США і особисто Івану Мельнику за зібраний та доставлений вантаж.

Дякуємо нашим друзям, що роблять все, щоб забезпечити українців усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує. Ще раз переконуємося, що ми, українці, єдина родина, яка обов’язково переможе у війні з підступним російським ворогом!

Перемога буде за нами!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: