10:40, 27 Березня 2023

У громаді на Волині організовують місячник благоустрою населених пунктів

З 1 квітня по 1 травня відбудеться місячник благоустрою населених пунктів Горохівської територіальної громади. Протягом місяця виконуватимуть роботи з санітарної очистки населених пунктів, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, висаджування дерев, квітів, багаторічних трав, впорядкування братських могил, кладовищ, пам’яток історії та культури.

Про це повідомляють на веб-сайті Горохівської міськради.

«Закликаємо жителів Горохівської територіальної громади провести благоустрій власної та закріпленої територій, впорядкувати території, прилеглі до торгових закладів, закладів освіти, культури та охорони здоров’я, впорядкувати газони, квітники, огорожі, малі архітектурні форми.

Повідомляємо, що комунальні служби в даному напрямку працюватимуть у посиленому режимі. Отже, для забезпечення екологічного благополуччя жителів громади, збереження та збільшення зон зелених насаджень, підтримки чистоти і порядку в громаді, запрошуємо усіх долучитися до низки заходів по прибиранню території громади! Адже чистота громади – справа спільна для всіх і кожного!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: