09:41, 23 Лютого 2023

У громаді на Волині до шелтеру прибули майже 30 переселенців

21 лютого майже тридцять внутрішньо переміщених осіб прибули до шелтеру, створеного Координаційним центром при Ківерцівській міській раді в селі Домашів, де їм забезпечили притулок та надали необхідні матеріальні блага.

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

Незважаючи на те, що прибуття групи було незапланованим, працівники Координаційного центру зуміли швидко організувати усе необхідне для того, щоб забезпечити комфортне перебування людей. У шелтері надали тимчасове житло, харчування, воду та гігієнічні засоби.

«Висловлюємо щиру вдячність канадській організації Canada-Ukraine Foundation, GlobalMedic та ГО “Медицина в дії” на чолі з головою організації Наталією Круцько за попередньо надані продуктові набори, які працівники Координаційного передали переселенцям.

Всі новоприбулі були дуже вдячні за отриману допомогу та проявлену людяність з боку персоналу тимчасового притулку. Вони розповіли, що під час пересування зі своїх домівок вони втратили багато речей та майна, тому отримання необхідних речей у шелтері було дуже важливим для них.

Міський голова Олександр Ковальчук підкреслив, що Координаційний центр при Ківерцівській міській раді завжди готовий допомагати внутрішньо переміщеним особам, які потрапили в складні життєві обставини, та надавати всю необхідну допомогу в межах своїх можливостей», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: