13:10, 17 Липня 2022

У громаді на Волині аналізували стан споруд цивільного захисту

15 липня відбулося засідання робочої групи з обстеження фонду захисних споруд цивільного захисту Ратнівської селищної ради під головуванням селищного голови Віталія Бірука, за участю заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олени Антонюк, заступника селищного голови Сергія Ковча, заступника начальника управління-начальника відділу освіти управління гуманітарної політики селищної ради Тетяни Данилюк, головного спеціаліста з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи Сергія Бойка, головного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуація Ковельського районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області Владислава Шевчика.

Про це повідомляють на веб-сайті Ратнівської громади.

Присутні обговорили питання  створення безпечних умов перебування учнів та працівників в закладах освіти з урахуванням збройної агресії рф та виконання методичних рекомендацій щодо організації освітнього процесу у новому навчальному році.

Так, Тетяна Данилюк проінформувала присутніх про загальний стан укриттів по кожному з навчальних закладів громади, адже не всі захисні споруди готові до використання за призначенням, а окремі школи, взагалі їх не мають. Інспектор державної служби з надзвичайних ситуацій детально роз’яснив яким має бути укриття в школі.

За результатами зустрічі вирішили: у наявних укриттях  забезпечити умови для перебування вихованців навчальних закладів під час повітряної тривоги, провести ремонти, облаштувати вентиляцію, місця для сидіння, забезпечити резервне джерело живлення, доступ до туалету та організувати запас води. Адже, вже зараз необхідно думати про те, як підготувати або вдосконалити укриття в закладах освіти, щоб можна було безпечно проводити очне та змішане навчання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: