12:15, 11 Квітня 2019

У громаді на Волині відремонтують дороги

Дороги місцевого значення, що ремонтуватимуть у цьому році в Липинській об’єднаній територіальній громаді за кошти дорожньої субвенції, оглянув голова облдержадміністрації Олександр Савченко учора, 10 квітня 2019 року.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Зокрема, разом із керівництвом місцевої влади та жителями громади оглянули дорогу Липини–Борохів. Загальна кошторисна вартість ремонту цього шляху становить 11,5 млн грн. З них: 8 млн грн – кошти державної субвенції, решта – виділить Липинська ОТГ. На сьогодні коштом місцевого бюджету вже виготовили проектно-кошторисну документацію. Протяжність – 6,2 км.

Окрім цього, завітали й на дорогу, що веде від села Липини до вул. Єршова у м. Луцьку. На ремонт автошляху, протяжністю 0,9 км, нині виготовляють проектно-кошторисну документацію. Веде вона до автобазару, тож у ПКД врахують, що дорожнє полотно повинне витримувати великовагову техніку. Слід зазначити, що побудована вона ще у 70-80-ті роки, коли будувався промисловий район міста Луцька, і відтоді ні разу не ремонтувалася.

“На сьогодні для нас і для Луцька ця дорога на перспективу має дуже важливе стратегічне значення, тому що відремонтована дорога дозволить розвантажити автотрафік і Луцька, і Липин. Позаяк її покриття повинне буде витримувати важковаговий транспорт, то вартість буде відповідна. Думаю, в межах 10-12-ти мільйонів гривень. Будемо працювати з державою та містом, щоби віднайти на цю дорогу кошти і відремонтувати”, – зазначив голова Липинської ОТГ Бодган Гусак.

На думку голови облдержадміністрації, ця громада є яскравим прикладом успіху реформи децентралізації, адже завдяки об’єднанню змогли акумулювати кошти на ремонт дороги, яка з’єднуватиме навколишні населені пункти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: