22:45, 01 листопада 2021

У Горохові зустрічали делегацію з Німеччини

1 листопада у ГО «Сонце любові» відбулася зустріч Горохівського міського голови Віктора Годика з головою організації осіб з інвалідністю округу Мюриц (Німеччина) Ханні Россек.

Про це інформують на сайті Горохівської міськради.

Міський голова Віктор Годик і президент ГО «Сонце любові» Ольга Дубінська вручили іноземним гостям пам’ятні подарунки і передали вишитий рушник у один з німецьких музеїв. Також Горохівський міський голова запросив  учасників делегації   відвідати інклюзивний фестиваль «Струни душі», який проводиться в Горохові щорічно на День міста.

Делегація з Німеччини у Горохові була проїздом. Іноземці прямують у Полтаву для того, щоб взяти участь в проекті «Артспорт». Цей проект організований Полтавським осередком Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України».

Президент ГО «Сонце любові» Ольга Дубінська зазначила, що люди з інвалідністю можуть і мають потребу займатися рекреаційними видами спорту. Люди з інвалідністю володіють талантами створювати оригінальні вироби, виступати на сцені із різножанровими номерами, що дає шалений терапевтичний ефект, але така практика поки що не має широкого розповсюдження.

Громадська організація «Союз організацій інвалідів України», членом якої є Ольга Дубінська, пропонує кардинальні зміни в підході до розвитку рекреаційного спорту. Розпочнеться активне впровадження гасла: «Кожна особа з інвалідністю, не залежно від ступені втрати здоров’я, повинна мати умови для участі в улюбленому виді фізичної культури чи спорту». Буде започатковано щорічне проведення всеукраїнського тижня рекреаційного спорту та інклюзивних фестивалів. Має розпочати діяти постійна виставка мистецьких творів осіб з інвалідністю. У період проєкту будуть активно задіяні близько 1,4 тисячі осіб в тому числі 1200 осіб з інвалідністю.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: