09:42, 29 Вересня 2021

У Горохові штрафуватимуть тих, хто спалює суху рослинність

28 вересня відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Горохівської міської ради, де розглянули низку протоколів про адміністративні правопорушення складені інспекторами муніципальної варти Горохівської міської ради  за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», а також п.2.5.5.1.16 «Правил благоустрою міста Горохів».

Про це повідомляють на веб-сайті Горохівської міськради.

За рішенням адміністративної комісії на правопорушників винесуть постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу.

«Шановні жителі громади, звертаємось до Вас  з проханням не палити сміття та сухої рослинності, адже покарання таки існує, давайте зробимо комфортним наше життя!

Пам’ятайте!

Шкода від спалювання сухої рослинності (опалого листя, трави тощо) надзвичайно небезпечна.

Токсини, які виділяються під час горіння рослин та інших речовин, провокують виникнення хвороб, зокрема дихальної системи.

При згорянні однієї тони рослинних залишків у повітря вивільняється біля 9 кг мікрочастинок диму, який у своєму складі містить оксиди азоту, вуглецю, чадний газ, а також сполуки важких металів.

У тліючому, без доступу повітря, листі утворюється бензопірен – речовина, здатна викликати ракові захворювання.

На присадибних ділянках рослини нерідко окропляють пестицидами, які також вивільняються у повітря при згорянні листя чи трави. Найбільше пестицидів містить бадилля картоплі, яке ми так рясно окропляємо від колорадського жука», – зазначають у міськраді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: