19:50, 28 Жовтня 2021

У Горохові обстежили умови проживання сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Служба у справах дітей міської ради, як координуючий орган, постійно здійснює аналіз стану бездоглядності та правопорушень серед неповнолітніх, умов та причин поширення негативних явищ у підлітковому середовищі, вживає заходи щодо захисту прав дітей, попередження соціального сирітства.       

Про це інформують на сайті Горохівської громади.

25 жовтня головні спеціалісти служби у справах дітей Ольга Шевчук, Анна Новосад, спільно із фахівцем соціальної роботи відділу соціального захисту управління освіти, культури, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров’я Ларисою Горбань та інспектором підрозділу муніципальної варти Горохівської міської ради Петром Цикманом на території міста Горохів провели профілактичний захід, який мав на меті обстеження умов проживання та виховання дітей в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах.

З усіма сім’ями провели профілактично-роз’яснювальну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, попередили про правову відповідальність згідно вимог чинного законодавства. Дорослим наголосили про створення сприятливих умов для виховання та розвитку дітей в родині.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: