13:58, 31 Серпня 2018

У Горохівському районі представили голову райдержадміністрації

Третя жінка на посаді голови Горохівської районної державної адміністрації – такі коментарі ширилися залом під час представлення на посаді Юлії Гринчук. Захід відбувся сьогодні, 30 серпня 2018 року. Познайомити керівницю з місцевою елітою взявся керівник найвищої виконавчої гілки влад в області Олександр Савченко.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

“Я прибув сюди з важливою місією. Мені цікаво, що ви мені скажете, про що запитаєте, адже ми всі на одній території – на Княжій Волині. Ми маємо наміри дбати про розвиток території. Розпочнемо з того, що я радий бачити щасливою Косюк Людмилу Іванівну – вона може з гордістю сказати: я свою місію виконала. Я сподіваюся, що так як вона справлялася з роботою без жодного заступника – так ви тепер вдвічі вправніше справлятиметеся з призначеною головою РДА”, – сказав Олександр Ілліч.

Своєю чергою, Людмила Косюк подякувала голові ОДА за високу оцінку району та зауважила, що без його підтримки було б дуже непросто. Окрім того, вона подякувала керівництву районної ради, депутатському корпусу та усім посадовцям.

Новопризначена голова райдержадміністрації теж подякувала за підтримку своїм колегам:

“Будучи в такій поважній компанії сьогодні рада бачити стільки знайомих і рідних облич. Я протягом двох місяців була радником Косюк, тож встигла «вникнути» в справи району та познайомитися із депутатами та працівниками апарату. Хочу подякувати за високу довіру і Олександру Іллічу і Президенту. Сподіваюся, що наша обопільна робота дозволить досягнути найкращих результатів”, – мовила посадовиця.

Окрім того вона зауважила, що хоч і є лучанкою, і мама, і батько у неї з Горохівського району, тож ця земля їй теж рідна і вона працюватиме на благо громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: