10:40, 19 Червня 2023

У Городищенській громаді виплатили одноразову грошову винагороду талановитим школярам та педагогам

Гуманітарний відділ Городищенської сільської ради виплатив одноразову грошову винагороду переможцям учнівських олімпіад, творчих конкурсів, фестивалів, а також вчителям, які здійснювали підготовку талановитих школярів.

Про це йдеться на сайті Городищенської громади.

Відповідний наказ підписали 16 травня 2023 року. Кошти перераховані у рамках цільової програми “Розвиток освіти у Городищенській громаді на 2021 – 2025 роки”.

Зокрема, відповідні виплати отримали:

– учні-переможці ІІ, ІІІ етапів учнівських предметних олімпіад, творчих конкурсів, фестивалів;

– педагоги-керівники за колективні учнівські роботи та командні змагання.

Також одноразові грошові винагороди нарахували педагогічним працівникам, які здійснювали підготовку переможців ІІІ (обласного) етапу олімпіад та конкурсів. Їм перерахували додаткові виплати до посадових окладів.

Крім цього, вчитель української мови та літератури Городищенського ліцею Микола Сидорчук отримав премію за перемогу у XXVІІІ обласній виставці «Творчі сходинки педагогів Волині».

“Освіта завжди має бути одним із головних пріоритетів у державі. Мені приємно, що навіть під час війни ми знаходимо можливість підтримати наших талановитих учнів і педагогів. Інвестиції в освіту – це найкращі інвестиції у майбутнє країни”, – зазначила голова Городищенської сільської ради Світлана Соколюк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: