13:34, 28 Березня 2024

У Городищенській громаді оголосили жалобу: «на щиті» повертається Василь Куприянчик

На війні загинув Василь Куприянчик, 10.04.2003 року народження, який деякий час проживав у селі Ниви-Губинські Городищенської громади.

Про це повідомляють на сайті громади.

Старший стрілець-оператор одного зі штурмових батальйонів солдат Василь Куприянчик, який проходив військову службу за контрактом, вірний військовій присязі, захищаючи територіальну цілісність та державний суверенітет України, зник безвісти біля населеного пункту Орлівка Донецької області 22 березня 2024 року. Днями надійшло сповіщення про загибель 20-річного бійця.

Тіло загиблого Героя завтра, 29 березня, о 10:00 забиратимуть від Волинського обласного бюро судово-медичної експертизи на вулиці Стефаника та везтимуть до храму селища Сенкевичівка, де відбудеться чин похорону.

Гідно живим коридором просять зустріти траурний кортеж (орієнтовно 10:30).

Від в’їзного знаку в селище Сенкевичівка процесія рухатиметься пішою ходою до місцевого Свято-Юріївського храму. Потому – виїзд у село Ниви-Губинські, де і поховають вірного сина України Василя Куприянчика.

У випадку виникнення змін –  повідомлять додатково.

“Маємо гідно вшанувати захисника та провести в останню дорогу. Вічна пам’ять та шана! Герої не вмирають!”, – кажуть у громаді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: