11:11, 29 Березня 2020

У головного лікаря Луцької міської лікарні виявили коронавірус

Осіб, які контактували з Ларисою Духневич, спрямували на карантин.

Про це повідомляють на сторінці Луцької міської клінічної лікарні у «Фейсбук».

«Випадок з директором лікарні – перший у виявленні інфікованого пацієнта у лікарні, але 100% не останній. На подібні випадки у нас розроблені відповідні алгоритми, яких і дотримуємось.

До закладу скеровуються сімейними лікарями, лікарями-спеціалістами поліклінічної служби, бригадами швидкої допомоги всі пацієнти, які потребують невідкладної спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги.

Всім пацієнтам, які звертаються у приймальне відділення проводиться вимірювання температури та з’ясовують епідеміологічний анамнез. При потребі госпіталізації пацієнта з високим ризиком потенційного інфікування COVID-19 проводиться діагностичний експрес-тест на COVID-19. Пацієнти з соматичними захворюваннями та високим ризиком потенційного інфікування COVID-19 і позитивним експрес-тестом скеровуються на госпіталізацію у Волинську обласну інфекційну лікарню або Волинську обласну клінічну лікарню.

Пацієнти нашого закладу, у яких під час лікування будуть виявлені симптоми та з’ясуються дані анамнезу, які можуть свідчити про високий ризик потенційного інфікування COVID-19 і будуть позитивні результати експрес-тесту, переводяться у Волинську обласну інфекційну лікарню або Волинську обласну клінічну лікарню.

Директор Луцької міської клінічної лікарні Лариса Петрівна Духневич з 16 березня перебуває на лікарняному. 23 березня вона звернулася в приймальне відділення лікарні. Так як пацієнтка за кордоном не була і результати швидкого тесту на COVID-19 були від’ємні, була госпіталізована з діагнозом “Пневмонія”. Перебувала на лікуванні у відокремленій палаті. Після отримання результатів ПЛР на COVID-19 була переведена на лікування у Волинську обласну інфекційну лікарню.

Всі необхідні протиепідемічні заходи у лікарні були проведені. Проведено епідрозслідувння, контактним особам проведено обстеження і вони скеровані на карантин. Відомі результати обстежень 5 контактних – вони негативні.

Наразі час заклад стабільно працює та виконує свою функцію»,- пишуть у лікарні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: