15:28, 01 Грудня 2018

У Гіркополонківській громаді на Волині зі 114 кандидатів у депутати 19 – самовисуванці

Гіркополонківська сільська виборча комісія об’єднаної територіальної громади зареєструвала 114 кандидатів у депутати та трьох кандидатів на посаду сільського голови на виборах 23 грудня. Відповідне рішення прийняли 29 листопада.

Про це повідомила громадянська мережа “ОПОРА”.

На посаду сільського голови Гіркополонківської сільської ради об’єднаної територіальної громади претендує троє кандидатів: двоє самовисуванців та один від політичної партії.

Зокрема, для участі у виборах Гіркополонківського сільського голови об’єднаної територіальної громади зареєстрували:

Веремчука Вадима Богдановича (висунутий шляхом самовисування);

Собуцького Миколу Миколайовича (висунутий ПП «Об’єднання «Самопоміч»), який наразі є депутатом Луцькради;

Симонович Ніну Леонідівну (висунута шляхом самовисування), голова Гіркополонківської сільради.

Для участі у перших виборах до Гіркополонківської сільської ради сільська територіальна виборча комісія зареєструвала 95 кандидатів у депутати, яких висунули партії: «Українське об’єднання патріотів — УКРОП», «Блок Пера Порошенка «Солідарність», ВО «Свобода», ВО «Батьківщина», «Об’єднання «Самопоміч», «Громадянська позиція», Аграрна партія України, «Національний Корпус» та Радикальна партія Олега Ляшка.

Ще 19 претендентів на здобуття депутатського мандата балотуються шляхом самовисування.

Громадянська мережа “ОПОРА” проаналізувала кандидатів відповідно до одномандатних виборчих округів, у яких вони виявили бажання брати участь у виборах.

Зокрема, найбільше кандидатів зареєстрували в мажоритарних виборчих округах № 3 та № 17 – по 7 осіб, найменше (2 особи) – в окрузі № 15.

В інших округах виявили бажання балотуватись: по 3 кандидати – в окрузі № 4, № 7 та № 9-10 № 16, №19, № 21 та № 23, по 4 кандидати — в округах № 2, № 12-14 та № 24-25. По 5 кандидатів балотується по округах № 6, № 8, № 18 та № 26, а по 6 — в округах № 1, № 5, №11, №20 та №22.

Відповідно до частини 9 статті 41 Закону України «Про місцеві вибори», територіальна виборча комісія не пізніш як на третій день з дня прийняття документів, зазначених у частині першій статті 38 цього Закону, але не пізніш як за 23 дні до дня голосування приймає рішення про реєстрацію кандидатів у депутати або про відмову в реєстрації кандидата (кандидатів), включених до виборчого списку кандидатів у депутати.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: