20:18, 09 Жовтня 2020

У Галереї мистецтв презентували виставку луцьких художників

З нагоди Дня художника виставку картин луцьких митців відкрили у Галереї мистецтв, що на вулиці Лесі Українки, 24а.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

В експозиції представлені роботи тридцять одного автора. Різні стилі та бачення, живопис та графіка, картини вирізняються глибокою філософською думкою, оригінальністю образної концепції авторського бачення навколишнього світу.

В урочистому відкритті виставки взяли участь виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, директор департаменту культури міської ради Тетяна Гнатів, художники та мистецтвознавці міста.

Григорій Пустовіт висловив захоплення від представлених полотен та привітав мистецьке товариство з прийдешнім Днем художника, що відзначається щороку у другу неділю жовтня. “Це свято людей, які постійно в пошуку. Бог вас наділив талантом творити, передавати оточуючим свій настрій, емоції та власне бачення світу. Ваші картини — справжні, щирі та викликають неймовірні емоції”, –  зазначив він та подякував усім за їх талант і творчі звершення, побажав наснаги в роботі та нових здобутків.

Директор департаменту культури міської ради Тетяни Гнатів переконана, що Луцьк має величезну перспективу, адже мистецький простір розширюється, створюються нові арт-локації.

“Тішусь успіхам кожного з вас, адже ви творцями культурного простору нашого міста, створюєте особливу духовну мистецьку ауру”, – зазначила вона, привітала усіх з прийдешнім Днем художника.

З нагоди свята авторам представлених картин вручили квіти. Подякою міського голови відзначили Галину Івашків, викладача Луцької художньої школи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: