15:08, 29 Січня 2022

У ЦНАПі Володимира надаватимуть нові послуги для водіїв та власників транспортних засобів

27 січня Володимир-Волинська міська рада в особі міського голови Ігоря Пальонки та головний сервісний центр МВС України в особі начальника регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Волинській області Григорія Бахала уклали узгоджене рішення. Завдяки цьому у Володимир-Волинському ЦНАПі стане доступним ряд нових послуг для водіїв та власників транспортних послуг.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Предметом підписаної угоди є організація співробітництва у сфері надання адміністративних послуг, що надаються  територіальними органами з надання сервісних послуг міста Володимира. Невдовзі до сфер, які надаватиме ЦНАП увійдуть:

обмін посвідчення водія (без складання іспитів);

видача нового посвідчення водія замість втраченого або викраденого;

державна реєстрація нового транспортного засобу(без огляду);

перереєстрація транспортного засобу у зв’язку із зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, установлення газобалонного обладнання.

Після підписання меморандуму наступним кроком є створення відповідної документації для впровадження робочого місця для надання сервісу.

«Ми зацікавлені у ряді цих послуг. Це, безумовно, крок до розвитку Володимир-Волинського ЦНАПу та створення більшої зручності для мешканців громади», – відмітив міський голова Ігор Пальонка.

За словами директора ЦНАПу Алли Троць, мешканці давно запитують про ці послуги та попередньо у місті вже практикувались виїзди мобільного сервісного центру, що було дуже зручно для мешканців міста.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: