21:17, 09 Вересня 2022

У Центрі розвитку підприємництва Луцького міського центру зайнятості ділилася історією успіху родина пасічників

Для сприяння розвитку підприємницької ініціативи та популяризації народних промислів 8 вересня організували захід для безробітних громадян за участю пасічників-практиків сім’ї Черній.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

В ході спілкування ментори ділилися своєю історію успіху та тим, як знайти своє справжнє захоплення, зробити це справою свого життя і навчитися отримувати від нього не тільки задоволення, але й прибуток.

Пасічники у третьому поколінні вирішили змінити підхід у розведенні бджіл та зробити пасіку рентабельною. Розповідала майстриня про те, що допомогло їй вийти на новий рівень, ділилася секретами просування своєї справи. Адже, як зазначають ментори, дохід від пасіки можна отримувати не тільки за рахунок продажу меду, а й виробів з нього. Фармацевтична освіта та досвід роботи допомогли у створенні ідеї виготовлення власної лінії медової продукції. Важливий акцент у медовій продукції майстриня ставить на цілющих та лікувальних властивостях меду. Косметичні засоби, настоянки, медові десерти, екоцукерки майстриня пропонує для клієнтів.

Захід доповнила і прикрасила презентація медової продукції. Учасники мали змогу не тільки ознайомитись, але й придбати мед та авторські вироби та продукти бджільництва.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: