22:44, 10 Травня 2024

У центрі Луцька відбувся ярмарок професій

Традиційний фестиваль робітничих професій «ВолиньFest» відвідали голова обласної ради Григорій Недопад, його перший заступник Юрій Поліщук і депутати обласної ради.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

“Такі заходи піднімають престиж професійно-технічної освіти, тому щиро радію, що ми відновили традицію проведення фестивалю робітничих професій. Волиняни можуть ознайомитися з переліком освітніх послуг та навчальних закладів, в яких можуть навчатися їхні діти, та долучитися до хорошої справи – допомоги Збройним Силам України, адже частина коштів з продажу виробів, представлених на ярмарці, буде передана для потреб військових, – зазначив Юрій Поліщук. – І я дякую нашій профтехосвіті за постійну допомогу нашим захисникам”.

До ярмаркування долучилися 18 закладів професійної, фахової передвищої та вищої освіти. Крім власне виробів для відвідувачів підготували і різноманітні майстер-класи професійного спрямування, квести, фотозони, виставкові експозиції роботодавців та показ дизайнерського одягу.

Представниця роботодавців, генеральна директорка компанії Jasmine lingerie Олена Очеретна зазначила, що без робітничих професій розвитку економіки в Україні не буде.

“Цей захід – один із кроків до реальної відбудови нашої країни. Популяризація виробничих спеціальностей і якісна освіта закладають фундамент розвитку України в майбутньому”, – наголосила вона.

Варто додати, що цьогоріч держава відновила субвенцію для профтехосвіти. Голова обласної ради Григорій Недопад зауважив, що відразу чотири волинські заклади ПТО на конкурсних засадах отримають кошти на створення сучасних навчально-практичних центрів за окремими професіями.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: