20:50, 04 Червня 2021

У центрі Луцька відбувся фестиваль робітничих професій

Участь у фестивалі взяли більше 20 закладів професійної та фахової освіти. Це ювілейний «ВолиньFEST-2021» – цього року його проводять уже вдвадцяте. Захід відвідав голова обласної ради Григорій Недопад.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Фестиваль відбувся 4 червня на Театральному майдані Луцька.

Учні та викладачі закладів професійно-технічної освіти демонстрували свої вироби, частували стравами, вправлялися у майстерності складати квіткові композиції та готувати страви. Крім того, просто на площі можна було відвідати майстер-класи з вишивки, флористики, гончарства.

«Кожне профтехучилище показує, що рівень навчання і підготовки кваліфікованих кадрів у кожному закладі росте. Тож хочеться, щоб випускники цих закладів лишалися тут, в Україні, на Волині, щоб вони працювали в нашій галузі виробництва. Я пересвідчився: золоті руки це про українців, – зазначив Григорій Недопад. – Ми з депутатським корпусом обласної ради будемо робити все можливе аби профтехосвіта далі розвивалася».

Крім презентації закладів професійної освіти відбулися також профорієнтаційні заходи, виставка методичних напрацювань педагогічних працівників закладів професійної освіти, виступи учасників художньої самодіяльності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: