15:00, 03 Жовтня 2023

У центрі Луцька перевіряють договори на вивезення сміття у комерційних об’єктах

2 жовтня інспектори департаменту муніципальної варти здійснили перевірку усіх суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність на проспекті Волі у Луцьку щодо дотримання ними п.п. 3.1.2 та 3.1.5 Правил благоустрою міста Луцька, а саме: наявності укладеного договору на вивезення твердих побутових відходів згідно з вимогами чинного законодавства та наявності чітко визначеного місця для видалення і тимчасового розміщення відходів, контейнерів (ємкостей) для відходів.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

Як виявилося, більшість із них мають укладені договори та власні контейнери. Проте виявили декілька суб‘єктів, які функціонують без укладеного договору і, відповідно, здійснюють несанкціоноване підкидання сміття у невстановлених місцях або до контейнерів багатоквартирних житлових будинків, внаслідок чого відбувається їх переповнення. Загалом видали 22 приписи.

Згідно виданих приписів, відповідальні особи повинні здійснити укладання договору та мати чітко визначене місце для тимчасового зберігання відходів (придбати контейнер чи отримати довідку-дислокацію на викидання сміття в наявні поруч контейнери).

«Усіх суб’єктів господарювання, які не виконають умови приписів, притягнуть до адміністративної відповідальності згідно зі статтею 152 КУпАП з накладенням штрафу на посадових осіб у розмірі від 850 до 1700 гривень.

Роботу департаменту муніципальної варти в цьому напрямку продовжать, тому наполегливо просимо усіх суб’єктів господарювання на території нашої громади не чекати приписів від інспектора, а самостійно звернутися до ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» для отримання консультації та укладання договорів на вивезення твердих побутових відходів.

Отримати інформацію про документи, які необхідно подати для укладання договору можна за номерами телефонів: (0332) 245527, 099 624 55 27.

Графік роботи ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс»:

понеділок – четвер: з 08:00 до 17:00;  п’ятниця: з 08:00 до 15:45.

Обідня перерва з 12:15 до 13:00», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: