19:51, 14 Вересня 2022

У центрі Луцька організували інавгураційну посвяту студентів Луцького НТУ

Студентів-першокурсників привітали голова обласної ради Григорій Недопад та народні депутати Ірина Констанкевич і Вячеслав Рубльов.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Ректорка Луцького національного технічного університету Ірина Вахович зазначила, що цього року навчальний заклад прийняв рекордну кількість абітурієнтів – близько 2 тисяч.

«Ви патріоти, бо лишились в Україні і вибрали кращий український університет, де панує добро, відвертість, щирість, відданість. Ваше завдання – сумлінно здобувати професійні компетентності – будівельної та механічної інженерії, архітектури та дизайну, митної справи. Синтез спеціальностей, який є тут, дозволить вам обрати ту освітню траєкторію, яка створить найкращі умови для розвитку освітнього потенціалу», – переконана Ірина Вахович

Під час першого семестру студенти будуть навчатися згідно з розкладом, передбаченим навчальною програмою, а у другому зможуть самі обрати дисципліни вибіркового циклу. Таким чином, переконана Ірина Вахович, в університеті дають можливість для студентів стати більш конкурентоспроможними. Крім того, студенти матимуть можливість проходити практики в кращих підприємствах області.

Григорій Недопад привітав першокурсників з новим етапом їхнього життя та запевнив: їхні знання, навички та вміння будуть затребувані на Волині і в Україні загалом.

«Ви станете тими, хто буде розбудовувати та розвивати нашу країну, адже після Перемоги, яку ми всі чекаємо, почнеться важкий етап відновлення України. Наша держава потребуватиме професіоналів, які стануть рушійною силою різноманітних галузей життя країні – від оборони до економіки, від аграрного сектору до будівельного. Ви – майбутнє нашої країни, тож ми сподіваємось на вас», – зазначив голова Волиньради.

Григорій Недопад спільно з Іриною Вахович відзначили подяками ректора університету кращих 20 вступників вишу, які отримали найвищі бали при вступі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: