22:00, 24 Лютого 2020

У центрі Луцька не можуть навести лад з занедбаним приміщенням колишнього пункту управління

Заглиблений пункт управління на вулиці Словацького, який раніше належав військкомату, перетворився на стихійне сміттєзвалище.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міськради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 24 лютого.

Як повідомила начальник відділу оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи міськради Ніна Бенесько, на території колишнього міського військового комісаріату у центрі Луцька розташований заглиблений пункт управління. Раніше приміщення військкомату передали Волинському окружному адміністративному суду. Один з входів до приміщення пункту веде з приміщень суду, інший – з двору з боку школи № 1. Вказане приміщення залишилося нікому не потрібним – воно відрізане від електропостачання та опалення, оскільки суд облаштував власну котельню. У будівлі виникло стихійне сміттєзвалище,  приміщення засмічують безхатьки та діти. Комунальники прибрали територію, збирали шприци,  виносили сміття з підвального приміщення, а представники суду, яким не потрібне це приміщення, скаржаться, що бачать з вікон неприглядну картину.

Наразі не отримали офіційної відповіді щодо того, хто повинен фінансувати вказане приміщення і пункт залишається занедбаним.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: