12:38, 04 Березня 2020

У центрі Луцька кронують дерева

У Луцьку продовжують роботи з благоустрою, вагомою частиною яких стане реконструкція проспекту Волі. Сьогодні, 4 березня, у рамках підготовчих робіт, тут проводять активний процес формувальної обрізки дерев. Завдяки такій обрізці естетичний та санітарний стан зелених насаджень на проспекті Волі вдасться значно покращити.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Майстер дільниці зеленого будівництва КП “Парки та сквери міста Луцька” Валерій Тутейко розповів, що останній раз дерева тут обрізалися більше десяти років тому, через що проблеми із санітарним станом зелених насаджень з часом накопичились. Однією з таких проблем є поширення омели — рослини-паразита, який поступово вбиває здорове дерево. Під час формувальної обрізки спеціалісти комунального підприємства намагаються максимально усунути усі можливі “хворі” елементи дерева, щоб надалі воно росло та розвивалось.

Майстер зазначив, що процедура формувальної обрізки не шкодить дереву, а навпаки — сприяє здоровому та естетичному розвитку. Обрізка передбачає чищення 1/3 крони, та проводиться на початку весни або ж восени. Окрім того, таку процедуру необхідно проводити хоча б кожних п’ять років, інакше на дереві з’являтимуться загрубілі гілки, які в подальшому складніше буде привести до естетичного вигляду. Мастер запевняє, що листяний покрив відновлюється досить швидко.

Передбачають, що формувальну обрізку проведуть для усіх дерев на проспекті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: