21:01, 20 Червня 2021

У Чорному морі українські військові відпрацювали маневри за стандартами НАТО

Військово-морські сили Збройних сил України у Чорному морі провели тактичне навчання корабельної десантної групи.

Про це повідомляють на веб-сайті Міноборони.

До навчання залучили дивізіон надводних кораблів, підрозділи морської піхоти, морську авіацію та авіацію Повітряних сил.

Воно проводилось у кілька етапів. Зокрема, відпрацювання організації протикатерної оборони українські військові здійснювали з виконанням вправ корабельної десантної групи на полігонах бойової підготовки.

Епізоди тактичного навчання щодо організації маневрування відпрацьовували за сигналами MTP, які використовують країни-члени НАТО.

Крім того, українські моряки здійснювали тактичне маневрування, передавання вантажів на ходу, надавали допомогу аварійному кораблю з висадкою аварійно-рятувальної групи, буксирували пошкоджений корабель тощо. Також на тлі тактичного навчання здійснили приймання курсового завдання К2 у МСТР (морський суховантажний транспорт) «Горлівка».

“Тактичні епізоди протикатерної оборони корабельної десантної групи на переході морем ми здійснювали з фактичним виконанням бойових вправ по морських цілях. До епізоду долучались бойові розрахунки морської піхоти, які показали високу готовність і добрий вогневий показник”, — розповів командир флотилії капітан 1 рангу Юрій Федаш.

До наступного тактичного епізоду «Бій за висадку» долучалась бомбоштурмова авіація Повітряних сил, а також вертольоти вогневої підтримки морської авіації. При залученні корабельно-катерного складу корабельної десантної групи і бойових розрахунків морської піхоти, яка виконувала бойові вправи з колективної зброї, українські військові відпрацювали тактичний епізод вогневої підтримки військ, що діють на приморському напрямку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: