17:54, 15 Жовтня 2020

У бюджеті Луцька передбачили кошти на лікування освітян, хворих на COVID-19

Депутати Луцькради у бюджеті міста передбачили кошти на лікування працівників освіти, які захворіли на COVID-19.

Про це сьогодні йшлося під час позачергового дистанційного засідання 94-ї сесії міської ради, інформують на веб-сайті Луцької міськради.

Директор департаменту фінансів та бюджету міської ради Лілія Єлова повідомила, що “нам збільшено субвенцію на ремонт доріг у сумі 689,420 тисячі гривень, відповідно внесені зміни в перелік доріг, що мають ремонтувати за бюджетні кошти”. Вона запропонувала здійснити перерозподіл бюджетних коштів. Зокрема, виділити ДКП “Луцьктепло” 460 тис. грн для виконання мирової угоди з ТзОВ “Тепелен”, на оплату договору оренди по теплоенергоцентру — 1 млн 892 тис грн (борг минулого року), поточний рік – 957 тис. грн, для цього зменшено капітальні видатки з інших статей.

Збільшено видатки на поточний ремонт зупинок громадського транспорту (на підключення розумних зупинок) — 1 млн 260 грн. Також передбачили кошти на протиепідемічні заходи на виборчих дільницях у сумі 200 тис. грн.

У зв’язку з поширенням COVID-19 виділено кошти на лікування працівників закладів освіти міста. 350 тис грн — Волинській обласній клінічній та обласній інфекційній лікарнях, 150 тис грн — міській клінічній лікарні.

Також на бюджетній комісії внесено зміни щодо виділення 15 тис. грн для навчально-ребілітаційного центру для придбання обладнання в кабінети, а також запропоновано збільшити кошти у розмірі 40 тис. грн спортивній школі № 2, що на Вересневому, для підключення мереж до каналізації.

Кілька змін до проекту рішення запропонував депутат міської ради Ігор Поліщук.

«У зв’язку з початком опалювального сезону у місті, пропоную виділити кошти на погашення заборгованості із заробітної плати працівникам ДКП «Луцьктепло»», – звернувся він до депутатів. Мова йде про 2 млн 850 тис. грн.

Також, за його словами, задля безпеки лучан є необхідність виділити 100 тисяч гривень на встановлення світлофора на перехресті Львівська-Потебні. Ця ділянка є надзвичайно аварійно-небезпечна через активний рух транспортних засобів та відсутність необхідного регулювання.

Окрім цього, Ігор Поліщук запропонував виділити кошти на облаштування відеокамер, що будуть встановлені на всіх виїздах та в’їздах у місто.

«Для безпеки громадян такими камерами будуть облаштовані всі кільцеві розв’язки та проспект Грушевського, де залізничний вокзал», – наголосив він.

Ще одним важливим питанням є ремонт ліфтів у багатоквартирних будинках міста. На вирішення цієї проблеми, за пропозицією депутата Ігоря Поліщука, додатково виділили мільйона гривень.

Депутати підтримали запропонований проект рішення із запропонованими змінами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: