15:30, 14 Вересня 2022

У Британії вже пройшли підготовку майже п’ять тисяч українських військових

У Великій Британії успішно завершили навчання майже 5 тисяч військовослужбовців Збройних сил України.

Про це Генеральний штаб ЗСУ повідомляє у «Фейсбук».

“На цей час за участю інструкторів з Канади, Нідерландів, Нової Зеландії, України та, власне, Сполученого Королівства навчання успішно завершили майже 5 тисяч наших військовослужбовців. Вони отримали базові знання, уміння й навички з тактичної медицини, інженерної, вогневої, психологічної та тактичної підготовки, включаючи ведення наступальних та оборонних дій в урбанізованій місцевості”, – ідеться в повідомленні.

У Генштабі зауважили, що у Британії триває загальновійськова підготовка українських військовослужбовців. Програма, яку започаткував британський уряд, отримала назву “операція INTERFLEX”.

Найближчим часом планується розширення операції, зокрема започаткування курсу з підготовки молодших командирів військових частин та підрозділів ЗСУ.

“Операція INTERFLEX” є одним із яскравих прикладів міжнародної підтримки нашої держави та переконливим свідченням, що Україна не сама в боротьбі з російською агресією”, – ідеться в повідомленні.

Велика Британія значно розширила програму підготовки українських військовослужбовців. Зокрема кількість українців, які візьмуть участь у навчаннях, збільшена до десятків тисяч, а тривалість бойового курсу продовжена із трьох до п’яти тижнів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: