21:47, 31 Січня 2022

У Боратинській громаді реалізують соціальну ініціативу «Слова підтримки та любові»

Жителів громади запрошують долучитися до соціальної ініціативи «Слова підтримки та любові», адресувавши своїм близьким зворушливе послання.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

Ми часто думаємо, що любов і теплота до наших близьких – безумовні і не потребують словесного підтвердження. Саме тому у силу упереджень, щоденних клопотів і турбот такі прості фрази як «Дякую», «Я тебе люблю», «Я піклуюся про тебе» залишаються несказаними.

«Вихід є! Якщо важко промовити – можна написати! Запрошуємо мешканців Боратинської громади долучитися до соціальної ініціативи «Слова підтримки та любові», адресувавши своїм близьким зворушливе послання.

Якщо ви хочете написати комусь теплі слова (батькам, іншим родичам, друзям, сусідам, можливо одиноким або соціально вразливим людям – вашим односельчанам…), заповніть коротку гул-форму за посиланням.

Наша команда оформить ваш посил гарним декорованим листом у конверті.

Поштарі або кур’єри доставлять лист адресату.

Заявки приймаються до 20:00 7 лютого 2022 року.

Чекаємо ваших листів. Зробімо будні один одного теплішими та веселішими!»,  – йдеться у повідомленні.

Консультації за електронною поштою: boratyn.project@gmail.com

Минулоріч соціальна ініціатива «Слова підтримки і любові» прийшлася до вподоби мешканцям громади. Близько півсотні листів знайшли своїх адресатів у різних населених пунктах Боратинської громади – у Боратині, Городищі, Ратневі, Баківцях, Лаврові, Гіркій Полонці, Полонці, Баєві, Лучицях, Промені, Мстишині. А одне послання замовили доставити у Швецію.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: