11:09, 30 Червня 2023

У Боратинській громаді формують проекти до Стратегії розвитку

29 червня у Боратині відбулося четверте засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Боратинської громади на 2023-2027 роки. До заходу долучилися члени робочої групи, представники місцевого самоврядування, громадські активісти.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

Спільно з представниками Агенції місцевого економічного розвитку Яворівщини та проекту USAID «ГОВЕРЛА» учасники зустрічі обговорювали напрацьовані робочою групою та отримані від зацікавлених осіб пропозиції технічних завдань проектів місцевого розвитку до Плану заходів з реалізації Стратегії.

Загалом до каталогу проектних пропозицій увійшло близько 50 проектів за напрямками: ЖКГ, економіка, спорт, культура, екологія, дороги, адмінпослуги, освіта, охорона здоров’я, соціальний захист, громадська активність.

Друга частина засідання була присвячена розробленню критеріїв оцінювання проектних ідей до Плану заходів з реалізації Стратегії. Наступний крок – оцінка проектних ідей відповідно до встановлених критеріїв задля максимально ефективного використання фінансового ресурсу громади впродовж наступних чотирьох років.

Розробка Стратегії розвитку Боратинської громади на 2023-2027 роки відбувається за підтримки Агенції місцевого економічного розвитку Яворівщини та Проекту USAID «ГОВЕРЛА».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: