21:17, 17 Лютого 2023

У Боратині відкрили меморіальну дошку загиблому Герою Анатолію Чуфарову

16 лютого біля будівлі Боратинського ліцею відбулося відкриття меморіальної дошки на честь Анатолія Чуфарова — воїна з села Новостав, що загинув, захищаючи Україну від російської військової агресії. Анатолій був старшим навідником гранатометного взводу механізованого батальйону. Він загинув 1 вересня в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання в районі села Тернова Харківської області. Йому навіки залишилось 35.

Про це йдеться на сайті Боратинської громади.

Меморіальну дошку на честь загиблого Героя встановили на будівлі Боратинського ліцею, в якому навчався Анатолій. Вшанувати память Захисника прийшла його родина, друзі, односельчани, учні та вчителі Боратинського ліцею, а також представники Боратинської сільської ради. Настоятелі храмів Боратина та Новостава провели поминальний молебень.

На заході була присутня сімя Анатолія Чуфарова: матір, вдова та двоє дітей. Саме найдорожчим людям загиблого Героя довелося відкривати меморіальну дошку, на якій викарбуване імя їхнього люблячого сина, чоловіка, батька.

Старшокласники Боратинського ліцею з неприхованим сумом здійснили покладання квітів до меморіалу та декламували вірші, присвячені памяті земляка.

Для голови Боратинської громади, Сергія Яручика, Анатолій Чуфаров був не лише односельчанином, а й учнем. Про це Сергій Олександрович згадав у своїй промові:

«Сьогодні ми згадуємо Анатолія, випускника нашої Боратинської школи, житела села Новостав. Особисто я згадую ще й свого учня, якого я навчав у цій школі. Я знав його особисто, спілкувався з ним і тому дуже важко говорити. Його портрет, його образ та образ його товариша, Михайла (Михайла Котельчука, учасника АТО, що загинув у 2014 році), який теж із Новостава, щодня зустрічатимуть учнів Боратинського ліцею, коли вони йтимуть на навчання. Завдяки таким хлопцям, як Анатолій і Михайло, ми можемо вчитись, працювати, жити і вірити в те, що наша держава має майбутнє. Наше завдання не лише сьогодні, а й завжди — памятати про цих хлопців. Бо завдяки їм наша Україна завжди була, є і буде незалежною, європейською державою».

Вічна слава Анатолію Чуфарову, Михайлові Котельчуку та всім Героям, що ціною життя захищали Україну! Память про наших героїчних земляків навіки житиме у наших серцях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: