10:40, 08 Вересня 2022

У білорусі почалися військові навчання зі «звільнення втрачених територій»

Міноборони білорусі в четвер, 8 вересня, заявило про початок військових навчань, які триватимуть до 14 вересня.

Як передає «Укрінформ», про це повідомило відомство у «Телеграм».

«8 вересня, відповідно до плану підготовки збройних сил розпочалися командно-штабні навчання збройних сил республіки білорусі. Вони триватимуть до 14 вересня», – заявили відомстві.

У міністерстві додали, що для відпрацювання практичних дій військ задіють полігон «Брестський»; ділянки місцевості у Мінській та Вітебській областях.

«Навчання дозволять практично відпрацювати такі питання: ведення бойових (спеціальних) дій зі звільнення території, тимчасово захопленої противником; відновлення контролю за Державним кордоном у зонах (смугах) відповідальності об’єднань; авіаційна підтримка військ; забезпечення силових заходів військового стану, боротьба з диверсійно-розвідувальними групами супротивника та незаконними озброєними формуваннями», – зазначили у відомстві.

Заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України, бригадний генерал Олексій Громов заявив, що у першій половині вересня на території білорусі за участю збройних сил російської федерації та країн – членів ОДКБ відбудуться командно-штабні навчання, під час яких, за легендою, планується «звільнити частини втраченої території» умовної держави.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: