08:14, 03 Травня 2021

У Берліні арештували 350 учасників першотравневих сутичок з поліцією

Поліція Берліна проаналізувала свою роботу з охорони порядку в столиці 1 травня, коли було зареєстровано понад 20 різноманітних демонстрацій.

Підсумки оприлюднено на сайті відомства, — передає кореспондент “Укрінформу”.

«Загалом сили охорони порядку заарештували 354 людей, серед іншого за серйозні порушення спокою, напади та завдання фізичної шкоди. Постраждали 93 поліцейські офіцери, четверо з яких не змогли продовжувати свої обов’язки», — інформує пресслужба.

Акції з нагоди Дня праці в Берліні, участь у яких взяли кілька десятків тисяч людей, проходили переважно мирно, констатують поліцейські. Однак під час кількох із них протестувальники не дотримувались гігієнічних вимог, а в кількох випадках дійшло до протистояння з силами охорони порядку.

Традиційно найбільш напруженою була атмосфера на «Демонстрації революційного 1 Травня», яку організують ліві сили, серед яких чимало радикалів, прихильників теорій змов і критиків коронавірусних обмежень влади. Учасники цієї демонстрації відмовлялися дотримуватися гігієнічних норм, згодом натовп почав кидати в поліцейських камінням та пляшками, підпалювати сміттєві баки, велосипеди. Проти активістів застосували сльозогінний газ і водомети.

Загалом у Берліні задіяли в цей день 5 600 столичних поліцейських, на підмогу яким надіслали 1400 поліцейських з 8 федеральних земель і ще 600 співробітників федеральної поліції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: