11:00, 06 Серпня 2020

У багатоповерхівках на вулиці Чорновола у Луцьку встановлять ІТП

Індивідуальні теплові пункти безплатно встановлять ще у чотирьох будинках. 5 серпня відбулася зустріч першого заступника міського голови Григорія Недопада, радника міського голови Ігоря Поліщука та директора  ДКП «Луцьктепло» Івана Скорупського з мешканцями будинків на вулиці Чорновола, 2а, 2б, 2в, 4.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Радник міського голови Ігор Поліщук розповів, що цьогоріч розпочато безкоштовне встановлення ІТП у  багатоквартирних будинках у рамках проекту «Модернізація системи централізованого теплопостачання міста Луцька», який реалізується Луцькою міською радою, ДКП «Луцьктепло» та ЄБРР. «Цьогоріч ми встановимо 100, а ще 154 — наступного року. Це дасть можливість мешканцям економити кошти на послузі теплопостачання. У будинках, де ОСББ за власні кошти встановило ІТП, є гарні показники економії. Орієнтовно люди платять на 30 % менше, ніж до того, як у них його встановили. Крім того, ми встановлюємо балансувальні клапани. Вони роблять так, що теплоносій подається в квартири максимально рівномірно від першого до останнього поверхів. Для вашого будинку ІТП встановлюється абсолютно безкоштовно», – наголосив він.

Перший заступник міського голови Григорій Недопад звернувся до мешканців з проханням зменшити існуючу заборгованість перед теплопостачальним підприємством. “ Всі кошти, які ми виділяємо на підтримку нашого комунального підприємства, нам потрібно забирати з ремонту дворів, доріг та іншого, що зробило б наше місто комфортнішим”, – зазначив він.

Також він наголосив, що зекономлені на опалені кошти мешканці можуть спрямувати на термомодернізацію будинку, ремонт даху чи внутрішньобудинкових мереж.

Директор ДКП «Луцьктепло» Іван Скорупський зазначив, що абонентська оплата за обслуговування ІТП становитиме до 20 грн на місяць з кожної квартири, більше ніяких фінансових витрат мешканці не нестимуть.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: