14:54, 11 Вересня 2020

У багатоповерхівці на проспекті Соборності у Луцьку встановлять ІТП

У четвер, 10 вересня, радник міського голови Ігор Поліщук, заступник міського голови Костянтин Петрочук та керівництво ДКП «Луцьктепло» вкотре зустрілись із лучанами, що мешкають у багатоповерхових будинках, де безкоштовно встановлять індивідуальні теплові пункти (ІТП).

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Очільників міста зустріли мешканці багатоповерхівки на проспекті Соборності, 5. Привітавши присутніх, Ігор Поліщук розповів, що встановлення ІТП дозволить їм заощадити до 30 % від тієї суми, яку вони сплачували за тепло раніше. Окрім того, у їх під’їздах будуть встановлені балансувальні клапани, що регулюватимуть рівномірну подачу як на перший, так і на останній поверх будинку. ІТП встановлюється безкоштовно, за умовами програми співпраці Луцької міської ради, ДКП «Луцьктепло» та Євробанку.

Він додав, що цього року було встановлено вже близько 70-ти ІТП у багатоквартирних будинках Луцька.

Костянтин Петрочук також зазначив, що тим мешканцям, у кого наявна заборгованість за теплоносій, необхідно її погасити. Він додав, що всі роботи із встановлення будуть проведені ще до початку цього опалювального сезону.

Абонентська плата за обслуговування ІТП становитиме до 20 грн на місяць з кожної квартири, більше ніяких фінансових витрат мешканці не нестимуть. При цьому люди отримають ряд суттєвих переваг – ІТП найвищої якості від італійського виробника, економія на опаленні до 30 %, збалансована подача теплоносія з однаковим тиском для всіх квартир, регуляція обігріву при потеплінні чи похолоданні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: