19:22, 28 Грудня 2021

У 2022 році у рамках «Великого будівництва» розпочнуть реконструкцію двох медзакладів Волині

Сьогодні, 28 грудня, керівництво області зустрілося із очільниками медичних закладів Волині, аби обговорити плани їх реконструкцій у 2022 році в рамках програми «Велике будівництво».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Волинська обласна клінічна лікарня та Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства увійшли до переліку об’єктів, що відновлюватимуть в рамках програми «Велике будівництво» наступного року.

Відтак, голова ОДА Юрій Погуляйко, його перший заступник Сергій Мовенко та голова обласної ради Григорій Недопад спільно з керівниками медичних закладів обговорили перший етап робіт з модернізації установ, зокрема виготовлення відповідної проектно-кошторисної документації.

Як зазначив в ході робочої зустрічі Юрій Погуляйко, стадія виготовлення ПКД лягла на плечі лікувальних закладів, у яких буде реалізовуватися проект. Із бюджету обласної ради профінансують роботи із розробки проектно-кошторисної документації, аби згодом розпочати реконструкцію за кошти державного бюджету впродовж 2022-2023 років.

До слова, тендер на виготовлення проектно-кошторисної документації частини приміщень терапевтичного корпусу з прибудовою онкологічного Волинської обласної лікарні завершується 29 грудня, а вже 30 грудня розпочнеться аукціон. Передбачається, що у медзакладі оновлять корпуси, матеріально-технічну базу та створять власний вертолітний майданчик на даху онкологічного корпусу.

Щодо Волинського обласного територіального медичного об’єднання захисту материнства і дитинства, то тут теж передбачене масштабне відродження дитячої лікарні, зокрема реконструкція поліклініки, добудова операційної з реанімацією, оновлення стаціонарного корпусу та закупівля нового медичного обладнання.

«Від якісно зробленої проектно-кошторисної документації залежить весь подальший процес будівництва. Саме тому, на цій стартовій стадії ми повинні врахувати кожну деталь, аби відреконструйовані об’єкти відповідали усім європейським стандартам та вимогам інклюзивності», – зазначив Юрій Погуляйко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: