23:00, 12 Червня 2021

Туристи Боратинської громади вибороли два кубки на обласному туристсько-краєзнавчому зльоті

У селі Соловичі Ковельського району відбувся 65-й туристсько-краєзнавчий зліт серед учнівської молоді Волині. 17 команд виборювали першість у трьох видах змагань: туристсько-спортивна смуга перешкод, туристсько-краєзнавчий експедиційний маршрут, конкурсна програма (представлення команди, знавців історії, природи та культури України та реконструкція елементів весільного обряду).

Про це інформують на сайті Боратинської громади.

Боратинську громаду на змаганнях представляли школярі з Гіркополонківського ліцею — Анастасія Лінник, Анна Ткачук, Костянтин Сусь та учні Боратинської школи — Маргарита Шевчук, Софія Шаповаленко, Тетяна Понурок, Анастасія Романчук, Максим Власюк.

Особливо вдалими були виступи туристів громади у конкурсній програмі. Так, у конкурсі представлення команди  — третє місце, а в конкурсі з реконструкції елементів весільного обряду — друге. У підсумку команда посіла перше загальне місце у конкурсній програмі.

У змаганнях з туристсько-краєзнавчого експедиційного маршруту спортсмени з результатом 156 балів зайняли третє місце, поступившись тільки 1 балом другому та 2 балами першому місцям.

“Вітаємо юних туристів із вдалим виступом! Особливу подяку висловлюємо наставникам, які готували команду до змагань – вчителю географії Гіркополонківського ліцею Андрію Вострікову та вчительці музики Боратинської школи Ользі Васильчук”, — інформують у прес-службі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: