10:20, 28 листопада 2018

Цьогоріч на Волині вилучили понад 73 тисячі літрів пального сумнівної якості

У ході проведення перевірочних заходів в рамках кримінальних та адміністративних проваджень  підрозділами податкової міліції Волині виявили та припинили діяльність 12 підпільних АЗС, а з незаконного обігу вилучили понад 73200 літрів паливно-мастильних матеріалів сумнівної якості.

Про це учасників засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Волинської ОДА поінформувала начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук, – інформує сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

Як повідомила керівник волинських фіскалів, вартість вилученого пального, що реалізовували з порушенням вимог чинного законодавства, – понад 2,2 мільйона гривень.

«Матеріали адмінпроваджень щодо викритих фактів вже знаходяться на розгляді в судах, а законність діяльності інших підпільних АЗС досліджується в ході досудових розслідувань, що перебувають у провадженні слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС в області. Зверну Вашу увагу, що в рамках кримінальних проваджень здійснюється перевірка інформації стосовно незаконної діяльності ряду підпільних АЗС. За наявності підстав, ми вживатимемо негайних заходів в межах компетенції, – наголосила Світлана Савчук. – Ми пропонуємо розробити чіткий алгоритм узгоджених спільних дій правоохоронних та контролюючих органів для підготовки матеріалів, необхідних органам місцевого самоврядування для рішень про припинення діяльності та демонтаж підпільних АГЗС, розташованих на землях комунальної власності».

Щодо нелегальних АЗС, розташованих на приватній території, то керівник волинських фіскалів запропонувала скоординувати роботу юридичних підрозділів правоохоронних та контролюючих органів з тим, щоб подати до судових органів мотивовані позови для винесення судових рішень про припинення протиправної діяльності та демонтаж АГЗС на землях приватної власності.

Довідково: згідно даних реєстру платників акцизного податку з реалізації пального станом 27.11.2018 року на території Волинської області платниками акцизного податку з реалізації пального зареєстровано 119 суб’єктів господарювання – 113 юридичних осіб та 6 фізичних осіб – підприємців.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: