18:16, 25 Березня 2019

Церква у волинському місті хоче залишатися із Московським Патріархатом. ВІДЕО

У прес-службі Волинської єпархії УПЦ МП повідомили, що 24 березня 2019 року в храмі Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ волинського міста Камінь-Каширський відбулося парафіяльне зібрання релігійної громади, учасники якого підтвердили своє рішення залишитися в юрисдикції Української Православної Церкви. За їхніми словами, за ПЦУ тільки до 50 осіб.

Про це йдеться на сайті Волинської єпархії УПЦ МП.

«Серед наших прихильників була мати одного з ініціаторів переходу. Вона підійшла до сина і запитала, навіщо він це робить, він же сам бачить, скільки людей з ним не згодні», – розповів у своєму коментарі настоятель храму протоієрей Юрій Михайлов.

У УПЦ МП стверджують, що ініціативна група, представлена в тому числі заступником міського голови, оголосила тижнем раніше, що буде проводити в районі храму «голосування за пропискою», щоб перевести прихід в ПЦУ.

“Серед жителів певного списку вулиць ініціатори переходу збирали підписи, однак, як вдалося дізнатися парафіянам храму, підписалися за цю ідею всього 319 осіб, в тому числі і ті, що не проживають в обраному районі. Водночас у храмі збирали підписи за те, щоб залишити прихід у спокої і не змінювати юрисдикцію, у протоколі зборів зафіксовано понад 1250 підписів за це рішення. Щоб попередити можливі маніпуляції з даними, які зібрали активісти ПЦУ, громада надіслала копії цього протоколу парафіяльних зборів з підписами в свою підтримку в ЗМІ, правоохоронні органи, а також чиновникам облдержадміністрації”, — йдеться у повідомленні прес-служби.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: