14:15, 05 Вересня 2018

Центральною вулицею Луцька дозволили рухатися ще одній приміській маршрутці

Члени виконкому погодили на один рік рух рік рух автобусів та зупинки для посадки-висадки пасажирів приміського маршруту № 210 «Рованці – Луцьк». Маршрут буде пролягати через проспект Волі.

Про це йшлося сьогодні, 5 вересня, під час засідання міськвиконкому.

Маршрут № 210 «Рованці – Луцьк» пролягатиме по вулицях та проспектах міста у прямому та зворотному напрямках: Дубнівська, Авторемонтна, Рівненська, Волі, Богдана Хмельницького, Ковельська, Глушець.

Член виконкому Михайло Щур зауважив, що цим проектом рішення центральну вулицю міста донавантажують пасажирським приміським транспортом.

«Проспект Волі – це одна із основних автомагістралей міста, яка на сьогодні уже є перевантаженою. З іншої сторони, такий проект рішення буде загострювати відносини виконавчого комітету міської ради з міськими перевізниками і буде створювати актуалізацію питання щодо підняття вартості проїзду, бо вони поки не запрацює система автоматизованих розрахунків пасажиропотоку фактично будуть отримувати додаткові аргументи на користь того, що відбувається зменшення пасажиропотоку. Мало того, у місті Луцьку, на одній із центральних вулиць, ми отримаємо перевізника, який не буде оснащувати свої машини GPS-навігаторами. Якість пасажирських перевезень буде падати», – зауважив Михайло Щур.

Депутат Луцькради Віктор Ящук зазначив, однією із причин, чого не працює маршрут № 21 є те, що маршрут № 251 повторює рух маршруту № 21 і їде частіше. Маршрут № 210 на 80 % повторює маршрут № 21. Він попросив не підтримувати цей проект рішення.

Однак члени виконкому погодили проект рішення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: