08:40, 14 листопада 2019

Три райони Волині отримали автомобілі швидкої допомоги

13 листопада карети швидкої допомоги отримали Маневицький, Любешівський та Луцький райони. 

Про це повідомляють у прес-службі Волинської ОДА.

Ще під час форуму «Діалог бізнесу та влади», який відбувся у Києві 20 червня,  Президент України Володимир Зеленський, закликав великий бізнес допомагати у розв’язанні соціальних проблем. Так, у рамках домовленостей з Рінатом Ахметовим для українських лікарень закуплять 200 автомобілів швидкої допомоги.

Тож, ключі та документи на автомобілі представникам районних центрів екстреної медичної допомоги (Любешівське відділення ЕМД, пункт ЕМД смт Колки Маневицького відділення та відділення медицини катастроф міста Луцьк) вручив т.в.о. голови облдержадміністрації Олександр Киричук.

“Волинь сьогодні не вперше отримує автомобілі швидкої допомоги, надіюся і не востаннє. Нехай служать на благо здоров’я наших краян”, – наголосив Олександр Олексійович.

Опісля керівник виконавчої гілки влади в області оглянув наявний автопарк Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Слід зазначити, що найстарішому автомобілю тут 32 роки. Відтак, т.в.о. голови ОДА запевнив, що особисто відстоюватиме подальше оновлення автомобілів швидкої домомоги.

Загалом автопарк центрів екстреної медичної допомоги Волині поповнився у цьому році 8-ма автомобілями швидкої допомоги. З ним 5 – з фонду Ріната Ахметова, 2 – як гуманітарна допомога Китаю Україні (результат роботи Міністерства охорони здоров’я України) та 1 – за кошти обласного бюджету.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: