09:28, 06 листопада 2019

Трамп зголосився допомогти Мексиці у війні з наркокартелями

Глава Білого дому заявив про готовність США разом із Мексикою оголосити війну наркокартелям та пообіцяв “стерти з лиця землі” злочинців.

Про це Трамп заявив у “Twitter” після трагедії в Мексиці, де випадковими жертвами стрілянини між двома бандами стали американці, в тому числі діти, — “Укрінформ”. 

“Чудова родина та її друзі зі штату Юта опинилися між двох жорстоких наркокартелів, які стріляли один в одного, в результаті чого було вбито багато чудових американців, у тому числі маленьких дітей, а деякі зникли безвісти”, — написав Трамп.

Він наголосив: якщо Мексиці потрібна допомога в очищенні від “цих монстрів”, Сполучені Штати готові “швидко й ефективно” виконати цю роботу.

“Картелі стали настільки великими й потужними, що іноді потрібна армія, аби перемогти армію”, — зауважив президент США.

У цьому зв’язку він підкреслив, що очікує від Мехіко лише сигналу про необхідність підтримки.

“Для Мексики настав час за допомогою Сполучених Штатів розпочати війну проти наркокартелів і стерти їх з лиця землі. Ми просто чекаємо дзвінка від вашого чудового нового президента”, — заявив Трамп.

Напередодні стало відомо про те, що в Мексиці бойовики наркокартелів обстріляли три автомобілі, у яких країною подорожували американці. Загинули три жінки та семеро дітей, у тому числі двоє немовлят.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: