17:25, 04 Січня 2023

Традиції та творчість: у Ковелі ГО «Добродія в дії» презентувала різдвяну виставу

У ці Новорічно-різдвяні дні уже за традицією ГО «Добродія в дії» представляє ковельчанам виставу «Три празники в гості». Цьогоріч крім представників організації та їх родин в дійстві взяли участь студенти фахового медичного коледжу.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Серед глядачів — хороші друзі організації, зокрема, представники міської та районної влади, гості з німецького міста-партнера Вальсроде.

Усі разом переглянули різдвяне дійство, яке було наповнене не лише сакральним, а й патріотичним духом. Пригадали народні звичаї, традиції, які доповнювались віншуваннями та колядками. А ще звучала молитва за Україну, мир, за наших воїнів, за те — про що кожен з нас мріє тепер щодня.

Привітав усіх зі святами та подякував учасникам постановки, режисеру вистави, керівнику ГО “Добродія в дії” Володимиру Кравчуку, його помічниці Ользі Яренчук керуючий справами виконавчого комітету міської ради Іван Чуліпа.

“Велике спасибі, що шануєте наші звичаї, з повагою ставитесь до них. Хочеться побажати Вам здоров’я, добра, достатку, оптимізму, миру та Перемоги нашій Україні”, – додав Іван Ростиславович.

Голова благодійного товариства “Допомога дітям Ковеля” Міхаель Хааке зазначив, що він багато знає про українські традиції, багато про них чув, адже часто приїздить на Різдво в Україну, але сьогодні він побачив, як це відбувається в реальності.

“Дуже радий бути в Ковелі. Разом з Вами теж намагаюсь робити все, аби наблизити Перемогу. Зичу Вам багато сили, витримки і віри”, – сказав Міхаель.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: