08:43, 06 Жовтня 2020

Товариство з Волині незаконно заволоділо бюджетними коштами на суму понад 1,8 мільйона

Податківці при проведенні аналітичного дослідження виявили ознаки здобуття злочинних доходів у сумі 1,845 мільйона гривень при виконанні угод публічних закупівель одним із будівельних підприємств Волині.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Волинській області.

Зокрема, встановлено, що волинське ТзОВ, як учасник публічних закупівель, регулярно отримувало  замовлення від бюджетних установ на виконання ремонтно-будівельних робіт.

При цьому впродовж грудня 2017 – грудня 2019 років до актів  виконаних робіт фірма внесла інформацію про витрати на оплату праці в сумі понад 2,9 мільйона гривень. Водночас встановили, що фактичні витрати на виплату  заробітної плати та єдиного соціального внеску склали менше 1,1 мільйона гривень.

Саме цей момент має очевидні ознаки порушення правил визначення вартості  робіт при складанні ціни пропозиції учасника конкурсних торгів та внесення до актів виконаних робіт недостовірної інформації. Це може бути пов’язано з незаконним вилученням коштів бюджетних установ в сумі 1,845 мільйона гривень на користь будівельного підприємства.

З врахуванням висновку аналітичного дослідження, при взаємодії з Головним управлінням  ДФС у Волинській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань правоохоронці внесли відомості про вчинення кримінального правопорушення за ч.4 ст.191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах) та розпочали досудове розслідування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: