12:36, 06 Жовтня 2022

Товариство Червоного Хреста Німеччини допомагатиме оплачувати комунальні послуги волинським прихисткам для переселенців

Заступниця голови ОДА Мирослава Якимчук 4 жовтня зустрілася із представницею Товариства Червоного Хреста Німеччини Анке Берт. Відбулась зустріч в офісі обласного Товариства Червоного Хреста України за участі його керівниці Валентини Пришко.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Зокрема, як повідомила Анке Берт, Товариство Червоного Хреста Німеччини хоче підтримати Волинську область в частині оплати комунальних послуг у прихистках, де проживають внутрішньо переміщені особи. Тож поцікавилась чи є перелік таких закладів, аби організація могла його проаналізувати та допомогти.

Відтак, Мирослава Якимчук подякувала за підтримку та запевнила, що таку інформацію обов’язково нададуть, адже сьогодні на Волині прийняли вже майже 74 тисячі внутрішньо переміщених осіб. Так, багато проживають у приватному секторі, але є заклади комунальної власності, у яких ще проживають вимушені переселенці.

Також заступниця голови ОДА Мирослава Якимчук підписала від імені Волинської обласної військової адміністрації Меморандум про співробітництво з Волинською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: