16:06, 10 Вересня 2021

Топ-5 видів нерухомості, що будуть рости у ціні

На яку нерухомість зростатиме ціна розповідає менеджер з продажу житлової нерухомості компанії “Атланта Нерухомість” Дмитро Хоміч.

П’ять типів нерухомості, ціна на котрі буде зростати:

1. Квартири в малоповерхових будинках. І навіть дідусева «хрущовка» при правильній модернізації фасаду, капітальному ремонті мереж і впорядкування прибудинкової території однозначно буде приємним і ліквідним об’єктом – райони, в яких вони будувалися, тепер самі душевні і зручні для життя.

2. Центр міста. Будь-які позитивні зміни відбуваються з голови, а в контексті країни/регіону/населеного пункту – із центру. Тому – кращі дороги, перші інвестори, модернізації/капітальні ремонти починаються спочатку в при центральних районах.

3. Земля у місті. Ілюзіями про високу ліквідність міських будинків жити не варто – в тренді малогабаритні енергоощадні котеджі з сучасним мінімалістичним ремонтом, а таких об’єктів на ринку нерухомості Луцька катма. Хороми ж початку 90-х/2000-них, з площею у понад 300 квадратних метрів, банально нікому не потрібні. А от вільна земелька із можливістю під’єднання до міських комунікацій – однозначний актив.

4. Таунхауси. Переваги приватного будинку разом з економією на комунікаціях, озелененні та інфраструктурі будуть залучати все більше покупців, особливо тих, хто виріс із «трьошок» у багатоквартирних людяшниках.

5. Приміський сектор. Куди йде громадський транспорт і хороша тверда дорога – туди йдуть «реальні» покупці. Постковідні часи стимулюють людей до міграції за місто – щоправда, про базові блага цивілізації ніхто не забуває.

“Маєте землю або компактний будинок в Струмівці, Рованцях, Тарасово – телефонуйте (067) 450-69-79(099) 450-69-79, приємно здивуємо їх можливою вартістю”, — зазначає експерт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: